Що означає ім`я анна

Відео: Значення імені. Ганна

Значення імені Аня

Відео: Значення імені. Ганна

На даний момент в Росії ім`я Анна знаходиться в першій 10ке за популярністю, і це не дивно.

Відео: Що значить ім`я Анна? З твоїм святом, Анна!

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ІМЕНІ. Зодіаком вважається Діва. Колір, який супроводжує удачі для дівчаток і жінок з цим ім`ям - червоний. Покровителі зі світу рослин і тварин: горобина і заєць відповідно. Слушна нагода року - літо.

Значення імені Аня. Коріння його давньоєврейські, в перекладі з цієї мови ім`я означає - «мила», «благодатна», «має грацію».

ПСИХОЛОГІЯ. Прагнення Анни до правди часто може зіграти з нею злий жарт, адже не кожна людина готова прийняти такого безкомпромісного співрозмовника або одного. Такі дівчатка досить примхливі і вимогливі. З навчанням проблеми навряд чи виникнуть, адже у власниці даного імені відмінна пам`ять. Завдяки цьому вони і дані обіцянки пам`ятають дуже довго.



ВІДНОСИНИ. Ніколи не відмовлять у допомозі, завжди готові відгукнутися кожному стражденному. Прийдуть на виручку будь-кому, навіть коли цього не просять. Уже з Дитячого саду можна помітити те, що Аня - тонка і ранима дівчинка. Вихователі та викладачі навряд чи будуть незадоволені поступливим характером.

ЗАХОПЛЕННЯ. Дуже люблять вишивати. Іноді це навіть стає їх життєвим покликанням. Не можуть бути байдужими до тварин: з самого раннього дитинства тягнуть в будинок то цуценя, то кошеня. При цьому дуже щиро не розуміють невдоволення батьків. Особливо люблять Ганнусі возитися з дітьми молодшого віку: вони завжди знайдуть на дитячому майданчику якогось малюка, за яким можна доглянути.

ЗДОРОВ`Я. Анни в більшості своїй страждають від захворювань шлунково-кишкового тракту і ламких кісток. Щоб уникнути проблем потрібно з дитинства прищеплювати дівчинці прагнення до здорової їжі, багатої на вітаміни і кальцій. Не забувайте про зір, відвідуйте лікаря-офтальмолога трохи частіше, ніж інші діти.

Відгуки

Олена: «Моя Аня завжди домагається свого. Їй всього лише 3 роки, а вона вже така наполеглива, що навіть тато не може впоратися з її характером »

Наталя: «Моя дочка теж уперта і розумна дівчинка. Правда любить возитися з дітьми і тваринами. У нас вдома вже і рибки, і собака, і кішка, і черепаха, але їй все мало. Головне, що вона турботлива і за всіма доглядає самостійно, що не створює нам з чоловіком проблем »

Анна (24 роки): «З приводу впертості не згодна, якщо дають ділову пораду, то обов`язково йому піду, але це буває так рідко. Найчастіше, я вислухаю, що говорять і зроблю так, як сама збиралася. А ось з приводу прагнення до правди і справедливості - це так. Дуже не люблю, коли брешуть або принижують людей »

Анна (30 років): «Я помітила, що всі мої подруги з цим ім`ям дуже чуйні дівчата, як і я. А в іншому ми досить різні. Нас об`єднує хіба що доброта і любов до слабкого »


Поділися в соц. мережах:

По темі: