Тлумачення імені матвій

Відео: Значення імені

активний хлопчик

Останнім часом стали поширеними імена, які раніше практично не були в ужитку. Це ім`я має давньоєврейські коріння і походить від Матвій - «подарований Богом». З огляду на його славнозвучность і красу, стає дивно, чому це ім`я незаслужено було забуте майже на кілька століть. Дорослих людей з таким ім`ям зараз дуже рідко можна зустріти, а от маленьких Матвеюшек стає все більше. Вважається, що діти з незвичайними іменами обов`язково випробують незручності в житті у зв`язку з вибором батьків. Але, з огляду на нову модну тенденцію на рідкісні і древні імена, коли малюка представляють як Матвія - це вже стало цілком чимось звичним і не викликає подиву.

Відео: Значення імені Сергій

Основні риси ІМЕНІ Матвій. Азартний сперечальник, практично ніколи не поступається. Це проявляється і в молодшому, і в старшому віці. Чесний, і навряд чи прямо буде обманювати, швидше за все знайде спосіб переконати іншу людину в потрібності своїх дій шляхом умовлянь і дружелюбності. Відсутня честолюбство, через надмірну скромність дуже рідко досягає великих висот в кар`єрі. Активний і впертий. Якщо дитина здобув власні принципи, то порушити їх не має право ніхто, навіть батьки.

ПСИХОЛОГІЯ. Хлопчик Матвій має гарну пам`ять і рано починає розвиватися психологічно. Не любить конфліктів і намагається їх всіляко уникнути. Дуже сильно прив`язаний до матері навіть у дорослому віці. Товариськість його часто не знає меж: може знайти підхід до будь-якій людині.

ЗДОРОВ`Я. Схильний до респіраторних захворювань, особливо часто страждає горло.

ЗАХОПЛЕННЯ. Швидше за все хлопчик Матвій буде захоплюватися якимось видом майстерності: плотнічество, архітектура, скульптура.



Як ласкаво назвати Матвія? Матвієчку, Матвейчік, Митя, Веня.

Відгуки

Надія: «Моєму Матвію два роки. Хлопчик емоційний, ласкавий, непосидючий, дуже пам`ятливий, складно перемикається на нові дії. тобто все повинно бути так, як було раніше. Дуже прив`язаний до мене, нелегко складаються стосунки з незнайомими людьми, грає виключно з дівчатками років від 5 »



Олександра: «Здрастуйте! Нам лише 10 місяців, але можу сказати, що синуля впертий, наполегливий, якщо не в дусі може і нерви свої "показати". Якщо щось не хоче робити або це йому нецікаво, то чи не доб`юся цього ніяк - у нього, бачте, справи є важливіші. А взагалі він дуже усміхнений, ніжний, лагідний, любить притулитися, приголубити (часто сам починає), хохотунчик. А ще він кокетка і дуже непосидючий »

Анна: «Нашому Матвейка всього 9 місяців, але вже видно, що хлопчик він характерний: вимогливий, впертий, завжди доб`ється того, чого хоче - будь то іграшка або щось інше! Непосидючий, дуже енергійний! Але при цьому він - неженка. Загалом, найкращий малюк »

Марія: «Моєму 1,2. Дуже ніжний. Розумний. З характером. Дуже товариська. Прив`язаний тільки до мене і до бабусі. Якщо щось хоче від мене, то заграє. Великий реготун і веселун. Любить обніматися. Якщо йому щось цікаво, то йому все одно на все і на всіх. Упертий. Уже зараз намагається видобуватимуться свого. Шустрик. Не встигнувши прокинутися, він вже тягне машинки і всі іграшки. Не скнара ».

Ірина: «Це не дитина це тайфун якийсь, на місці не сидить ніколи, все бігає, метушиться постійно, дуже-дуже не любить коли беруть його іграшки, власник, до мами дуже прив`язаний, робить все що можна, не боїться нічого, може залізти навіть на дах, що не слухняний! Дуже турботливий і здібна дитина. Розмовляти почав рано, в півтора року говорив уже пропозиціями, зараз вимовляє складні слова, вважає. Чи не змусиш щось зробити, але якщо дитині цікаво самому, не відірвати! Загалом, я як зрозуміла, максималіст у всіх сенсах, як у розвитку, так і в непослуху і т.д. Постійно посміхається! Підлизується, коли щось треба, будь-якого цінного отримає те, що потрібно, якщо навіть буде покаране. Нашому Матвію 2 роки і 3 місяці! »

Олена: «Моєму синові 5 років і 7 міс. Що ж, досить складний хлопчик росте, впертий, але при цьому дуже життєрадісний, легко звикає до будь-яких умов! Не вміє програвати, абсолютно! Любить грати або з малюками до 1,5 років або хлопців років 7 і старше вибирає! Дуже спортивний, рухливий. У віці до 3-3,5 років дуже плаксивий був ... »

Маргарита: «Моєму Матвейка майже 2, він дуже активний хлопчик, я б навіть сказала - занадто непосидючий і пустотливий. Любить нашкоднічать, характер важкуватий. Домагається свого «якщо не ниттям, так каторгою», дуже прив`язаний до мене - навіть в туалет не дасть сходити (вибачте за подробиці). Дуже цікавий, але це в силу віку, пам`ять хороша, на майданчику товариський, але може і сам по собі бігати. А взагалі ім`я у нього приємне і м`яке »

Даша: «Нам рік і два. Свого домагається будь-яку ціну, занадто гучний, весь час пищить, Бубнік, верещить. Чи не змусиш посидіти, послухати книгу, якщо йому цього не хочеться. Дуже і дуже кмітливий, хороша пам`ять »


Поділися в соц. мережах:

По темі: